شبکه اجتماعی خرید دکمه

شرایط بازگشت کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا

رضایت مندی مشتریان یکی از اهداف دکمه می­باشد به همین دلیل دکمه سعی می­کند تا هر سفارش در شرایط خوب و قابل قبول به دست مشتری برسد. اما با تمام سعی و تلاشی که مجموعه دکمه می­نماید ممکن است گاهی ایراد یا مشکلی در کالای ارسال شده به­وجود آمده باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا  7 روز از زمان تحویل امکان پذیر است.

لطفاً توجه داشته باشید:
-
کلیه کالاهای بهداشتی و آرایشی ، مواد غذایی و دارویی شامل قوانین مرجوعی نمی باشند. 

- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

شرایط بازگرداندن کالا

 کالاهایی شامل این شرط می­شوند که یکی از شرایط زیر را داشته باشند.

 1-  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به دکمه اطلاع داده شود.

- لازم است جعبه اصلی محصولات با محتویات کامل داخل آن تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. جهت بازگشت کالا جعبه اصلی کالا مورد نیاز است.

- هر گونه ایراد ظاهری، دستکاری و تغییر جعبه اصلی باعث نقض این شرط می­گردد.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری به دکمه اطلاع داده شود.

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در جعبه اصلی خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری به دکمه اطلاع داده شود.

- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود و کالای خریداری شده به دست مشتری رسیده و باز نشده باشد و هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم، امکان مرجوع کردن را خواهد داشت در صورت تغییر موارد ذکر شده این امکان از بین خواهد رفت. در این مواقع خریدار باید حداکثر تا 7 روز‏ انصراف خود را به دکمه اطلاع دهد.

- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود و  هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به دکمه اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را دکمه اطلاع دهد.

    در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 - اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد. آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به دکمه اطلاع داده شود.

- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به دکمه بازگردانده شود.

 - دکمه نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های تولید کننده یا وارد انجام شود.

 - به دلیل رعایت نکات بهداشتی و شخصی و طبیعت خاص فروش کالاهای گروه پوشاک و کفش، شامل مهلت تست 7 روزه نیستند. بنابراین برای استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی یا تعویض سایز مشتری می‌پذیرد در اولین فرصت  و حداکثر تا  12ساعت پس از دریافت کالا، درخواست خود را با ذکر شماره سفارش، به دکمه اطلاع دهد.

-  درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش  یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

- لازم به ذکر است قوانین مرجوعی کالا شامل سفارشات ثبت شده بصورت پرداخت در محل نمی باشد. و تنها در صورت نقص فنی کالا قابل برگشت می باشد. 

کالا را چطور ارسال کنید؟

  - لطفاً قبل از هر ارسال کالا با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید. و از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.

توجه داشته باشید، فرم بازگشت کالا ی همراه بسته باید تکمیل و همراه با کالا ارسال شود. در غیر اینصورت مسئولیت کالای ارسالی بر عهده خریدار می باشد.

- بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران- شهر تهران خ میرداماد خ نساء خ پیرزاده پ 20
کد پستی : 1911675911

 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 - اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید دکمه برسد، هزینه‌های ارسال به عهده دکمه است.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل